Natječaj za voditelja računovodstva - Конкурс за водитеља рачуноводства
Autor: Sanja Kosanović, 9. 10. 2019.

OSNOVNA ŠKOLA TRPINJA

Velika 2, Trpinja

Na temelju  čl. 105. i 107. Zakona o odgoju  i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi  (Narodne novine broj 87/08., 86/09., 92/10, 105/10., 90/11., 16/12., 86/12., 126/12, 94/13. i 152/14., 3/17.,7/17 i 68/18.) i Pravilnika o načinu i postupku zapošljavanja, Osnovna  škola  Trpinja,  32224  Trpinja,  ulica Velika br. 2, objavljuje

N  A  T  J  E  Č  A  J

za  radno  mjesto:

1. Voditelj računovodstva, 1 izvršitelj/ica, za nepuno radno vrijeme – 20 sat ukupnoga tjednog radnog vremena, na neodređeno vrijeme (nastava u školi se izvodi na srpskom jeziku i ćiriličnom pismu po modelu „A“)

UVJETI:

1. završen sveučilišni diplomski studij ekonomije ili integrirani preddiplomski i diplomski sveučilišni studij ekonomije ili poslijediplomski specijalistički studij ekonomije ili specijalistički diplomski stručni studij ekonomije ili visoka stručna sprema ekonomske struke stečena prema ranijim propisima.
  2. završen preddiplomski sveučilišni stručni studij ekonomije ili preddiplomski stručni studij ekonomije, odnosno viša stručna sprema ekonomske struke prema ranijim propisima ako se na natječaj ne javi osoba iz točke 1. ovog natječaja.
  3. da ne postoji zakonska zapreka za zasnivanje radnog odnosa u školskoj ustanovi propisana odredbama članka 106. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi.

U prijavi za natječaj kandidati su dužni priložiti:

1. Zamolbu
  2. Životopis
  3. Kopija osobne iskaznice
  4. Dokaz o hrvatskom državljanstvu (domovnica-preslika)
  5. Dokaz o stečenoj stručnoj spremi (preslika diplome)
  6. Uvjerenje o nekažnjavanju (ne starije od 6 mjeseci)
  7. Ispis staža iz evidencije Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje, ne starije od mjesec dana

Na natječaj se mogu javiti kandidati oba spola.

Kandidati/kinje koji ostvaruju pravo prednosti pri zapošljavanju sukladno posebnim propisima, dužni su uz prijavu na natječaj i prethodno navedeno, priložiti i sve dokaze o ispunjavanju traženih uvjeta, te se u prijavi pozvati na pravo prednosti.

Kandidat/kinja koji/a ostvaruje prednost pri zapošljavanju sukladno Zakonu o pravima hrvatskih branitelja iz Domovinskog rata i članova njihovih obitelji ( „NN“ 127/17) dužan je uz prijavu na natječaj dostaviti dokaze iz članka 103. stavka 1. navedenog Zakona koji su navedeni na internetskoj stranici Ministarstva hrvatskih branitelja :

Sve kandidate koji su pravodobno dostavili potpunu prijavu sa svim prilozima odnosno ispravama i koji ispunjavaju uvjete natječaja Povjerenstvo će pozvati na procjenu odnosno testiranje najmanje pet dana prije dana određenog za procjenu odnosno testiranje. U pozivu će biti naveden način i područje procjene odnosno testiranja. Poziv će se dostaviti putem elektroničke pošte na e- mail kandidata i bit će objavljen na javno dostupnim mrežnim stranicama Škole, http://www.os-trpinja.skole.hr/skola/ploca

Kandidati koji su pravodobno podnijeli potpunu prijavu te ispunjavaju uvjete natječaja obvezni su pristupiti procjeni, odnosno testiranju prema odredbama Pravilnika o načinu i postupku zapošljavanja Osnovne škole Trpinja.

Kandidat koji nije pristupio procjeni odnosno testiranju ne smatra se kandidatom.

Kandidati prijavom na natječaj daju privolu za obradu i objavu osobnih podataka navedenih u svim dostavljenim prilozima odnosno ispravama za potrebe javnog natječaja.

Nepotpune i nepravovremene prijave se neće razmatrati.

Isprave se prilažu u neovjerenom presliku, a prijavu je potrebno vlastoručno potpisati. Priložena dokumentacija se ne vraća.

Sve kandidate izvijestit će se o rezultatima natječaja na isti način u roku od petnaest dana od dana sklapanja ugovora o radu s izabranim kandidatom, osim ako posebnim propisom nije drugačije određeno.

Kandidate se izvješćuje putem mrežnih stranica Škole, osim ako posebnim propisom nije drugačije određeno.

PRIJAVE  S  POTREBNOM  DOKUMENTACIJOM  POSLATI POŠTOM  U ROKU OD 8 DANA OD OBJAVE NATJEČAJA NA ADRESU:  OSNOVNA  ŠKOLA  TRPINJA,  Velika br. 2,  32224  TRPINJA, S NAZNAKOM  «ZA  NATJEČAJ» .

Natječaj vrijedi od 09. 10. 2019. do 17. 10. 2019. godine

RAVNATELJICA

dr. sc.  Vesna Vujić, prof.

Natjecaj-_racunovo_a.docx (31.48 KB)